Autor strony www.pozyczki-24.pl: RomanS

Znajdą tutaj Państwo, kilka wyjaśnień o autorze strony. Poznacie przyczyny, dlaczego zajmuje się tematyką pożyczek pozabankowych i od jak dawna zajmuje się tym zagadnieniem. Zapraszam do zapoznania się z poniższym opisem.Kim jest autor: RomanSRomanS to mój nick, z którego wynika, że mam na imię Roman. Ze względów na RODO nie mogę podać publicznie nazwiska, ponieważ strony prowadzę jako osoba prywatna.

Dlaczego pożyczki przez Internet?

Pasjonuje się rynkiem pożyczek pozabankowych i już w 2007roku zacząłem prowadzić pierwsza taką stronę. Tematyka pożyczania pieniędzy przez internet coraz bardziej mnie wciągała, przez co poznawałem ten rynek dogłębniej. Doszło do tego, że sam zaciągałem pożyczki w takich firmach aby zbadać cały system działania. Interesowało mnie jak długo rozpatrywane są takie wnioski, jakie kryteria dobierają poszczególne firmy w przyznawaniu pożyczek. W tych eksperymentach stało się faktem, że zaczynałem bardzo dobrze określać firmy bardziej przyjazne klientom , jak i te mniej przyjazne. Do tego dochodziły firmy afiliacyjne, które prześwietliłem dogłębnie. Z kilku nawet odeszłam ze współpracy, z wielkim hukiem. Były po prostu nieuczciwe. Wracając jednak do poznawania rynku pożyczek online. Okres, w którym zaczynałem przygodę z prezentacją ofert pożyczek pozabankowych był bardzo ciekawy. Nie było jeszcze uregulowań prawnych, które chroniły klienta przed np. lihwiarskimi oprocentowaniami lub niedozwolonymi klauzulami w umowach pożyczkowych. Już wtedy oferty pożyczek prezentowanych na moich stronach były przesiewane aby nie narażać klientów na nieuczciwe praktyki firm pożyczkowych. Od kilku lat mamy ustawy, które chronią pożyczkobiorców i dlatego zaszła teraz konieczność aby skupić moją uwagę na firmy, które oferują pożyczki w sposób szybki, życzliwy i co najważniejszy - sprawdzony.

Dzielę się wiedzą.

Większość osób poszukujących pożyczki, zwraca uwagę na oprocentowanie i ostateczny koszt - co przekłada się na ostateczna kwotę, jaką musi zwrócić. Takie informacje są już dostępne jeszcze przed podpisaniem umowy pożyczkowej. Firmy oferujące pożyczki są zobligowane do przedstawienia ostatecznego RRSO. Dlatego ja skupiam się na innych czynnikach, o których nie myśli pożyczkobiorca. Uruchomiłem Blog o pożyczkach, gdzie staram się publikować artykuły o zagadnieniach pożyczkowych.
To tak pokrótce o mnie i mojej wiedzy na temat pożyczek pozabankowych. Jeżeli chcesz więcej wiedzieć, zapraszam do śledzenia mojego Bloga.

RomanS