Ogólne warunki pożyczkodawców
Każda pożyczka jest obarczona jakimiś warunkami, które musi spełnić klient ubiegający się o jej otrzymanie. Tutaj przedstawiamy podstawowe warunki. Ogólne zasady wyznaczają prawie wszystkie firmy prezentowane na naszej stronie, które udzielają pożyczki.Jakie warunki?

Podajemy jedynie ogólne warunki jakie należy spełnić aby można było się starać o pożyczkę w ofertach prezentowanych na naszej stronie:

1. Być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej

2. Posiadać ważny dokument tożsamości / dowód osobisty lub paszport /

3. Mieć pełną zdolność do czynności prawnych

4. Posiadać konto osobiste w banku

5. Posiadać telefon komórkowy

Wyżej wymienione warunki są ogólne i obowiązują do wszystkich ofert. Należy jednak pamiętać, że każda z prezentowanych firm pożyczkowych posiada dodatkowe, szczegółowe warunki ubiegania się o pożyczkę. Zazwyczaj jest to zakres wiekowy, źródło dochodów, brak negatywnych wpisów w poszczególnych bazach dłużników i wiele innych. Należy zawsze staranie zapoznać się z warunkami umowy pożyczkowej i regulaminem.


Artykuły o pożyczkach

Jeżeli nadal masz niedosyt wiedzy o pożyczkach pozabankowych, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami na ich temat. Po ich zapoznaniu z pewnością będzie Ci podjąć decyzje odnośnie pożyczenia przez internet. Na naszym Blogu znajdziesz artykuły wyjaśniające zagadnienia, które często nurtują klientów poszukujących odpowiedniej pożyczki dla Siebie.

- Czym jest pożyczka na konto bankowe

- Czym są szybkie pożyczki online

- Pożyczki przez internet dla każdego

- Pożyczki pozabankowe nie dla spłaty zadłużenia

- Pożyczka pozabankowa, czy kredyt bankowy - różnice

- Rodzaje umów pożyczek pozabankowych

- Jak działa pożyczka przez internet bez zaświadczeń

- Jak działają pożyczki przez internet. Co trzeba wiedzieć
Autor: RomanS