Pożyczka konsolidacyjna

To szczególna oferta pożyczki rozłożonej na 84 rat
Wystarczą dane z dowodu i nie trzeba dostarczać zaświadczeń o zarobkach. Weryfikacja dochodu jest wykonywana online poprzez wpływy na konto osobiste. Pieniądze po weryfikacji i pozytywnym rozpatrzeniu, otrzymasz na swoje konto nawet 15 minut.
Sprawdź jakie to proste!

Konsolidacja pożyczek z niższą ratą

Pożyczka na Dziś - Smartney

NAJLEPSZA POŻYCZKA - REKOMENDACJA
Parametry pożyczki na raty:
Kwota pożyczki: 3000 - 60 000 zł
Termin spłaty: od 6 do 84 m-cy
Sposób wypłaty: przelew
Warunek wiekowy: od 23 do 70 lat
Uwagi:
możliwość konsolidacji innych pożyczek,
wystarczy dowód, 100% online, szybka wypłata,
weryfikacja dochodu - wpływy na konto osobiste
sprawdzanie baz dłużników przy weryfikacji wniosku
możliwość zawieszenia rat na 3 miesiące

szczegóły i wniosek

( 1 ) Pożyczki nie udziela właściciel strony poczyki-24.pl

Konsolidacja chwilówekJeżeli szukasz zmniejszenia obciążenia w związku z posiadaniem wielu pożyczek, chwilówek a nawet kredytów. Wystarczy wystąpić o pożyczkę konsolidacyjną. Bez zbędnych formalności, na dowód, możesz otrzymać możliwość spłaty wielu zobowiązań finansowych przy spłacie jednej niższej racie. Pożyczka konsolidacyjna jest skierowana do osób, które chcą zmniejszyć obciążenie finansowe domowego budżetu.

Kiedy musisz co miesiąc płacić kilka rat za zaciągnięte pożyczki, chwilówki czy kredyty. Na pomoc przychodzi pożyczka konsolidacyjna. Jeżeli ma stały dochód, który umożliwi spłacać co miesiąc jedną ratą wszystkie zobowiązania, to pożyczka konsolidacyjna jest dla Ciebie. Wystarczy dochód, dowód osobisty, konto osobiste i umowy pożyczek, które chcesz skonsolidować. Możesz to załatwić za jednym razem i mieć spokój.

Szukasz innej pożyczki?* * * * *

Autor: RomanS